توی لیوان خودشون

گلخانه های معمولی می توانند تا 7 درصد ارزش اضافی به خانه شما بیافزایند، اما تصور کنید اگر مدرن بودند، مانند هنرستان های شیشه ای، حسی شیک و پیچیده به خانه شما می بخشند، اکنون مطمئن هستیم که ارزش بسیار بیشتری خواهد داشت. به سوی منزل شما. بنابراین ما چندین طرح شیشه‌ای را مورد بحث قرار می‌دهیم تا کمی به خانه‌های مجلل شما کمک کنیم.

باغ های شیشه ای فریم لس

این هنرستان ها که گاهی اوقات به عنوان “جعبه شیشه ای” از آنها یاد می شود، ظاهر بسیار مدرنی به هنرستان ها می دهد. با استفاده از فناوری شیشه های تجاری و کاربردهای درزگیر ساختاری، این باغ ها به شما این امکان را می دهند که در تمام طول سال در هر آب و هوایی، چه باران و چه در آفتاب، از باغ تور لذت ببرید، می توانید همه آن را از آسایش هنرستان خود تجربه کنید. باغ‌های شیشه‌ای می‌توانند حتی سخت‌ترین مقررات حرارتی و ساختاری را با طراحی منحصربه‌فرد خود با تنظیم حرارتی برآورده کنند. شیشه یک ماده عایق است، بنابراین لازم نیست نگران داشتن پاهای سرد در طول زمستان باشید.

شیشه خود تمیز شونده

یک پوشش خارجی از اکسید تیتانیوم روی سطح شیشه قرار می گیرد. اکسید تیتانیوم یک فوتوکاتالیست است، به این معنی که واکنش‌های شیمیایی زمانی اتفاق می‌افتد که نور مناسب به آن برخورد کند. نوع نوری که به طور معمول باعث این واکنش می شود، نور فرابنفش است. این بخشی از نور خورشید است که برای چشم انسان نامرئی است. پوشش بیرونی با اشعه ماوراء بنفش واکنش نشان می دهد تا کثیفی روی سطح را از بین ببرد، این کار را با شکستن کثیفی های مبتنی بر کربن (کثیفی آلی) انجام می دهد و باعث می شود باران راحت تر آن را بشویید. این بسیار راحت است زیرا به این معنی است که شما مجبور نیستید آن را به اندازه شیشه معمولی بشویید، بنابراین این قطعا یک موهبت الهی است.

شیشه های ضد تابش، بازتابنده یا رنگی

این می تواند برای هنرستان هایی که در اکثر مواقع رو به خورشید هستند، واقعا مفید باشد. در اوج تابستان، تابش نور خورشید می‌تواند واقعاً ترسناک باشد، بنابراین داشتن شیشه‌های رنگی، ضد تابش یا بازتابنده می‌تواند واقعا مفید باشد، و نه تنها این، داشتن شیشه‌های رنگی رنگی می‌تواند نور زیبایی را بر روی باغ شما بگذارد. که بر عنصر مدرنی تأکید دارد که خود شیشه قبلاً اضافه کرده است.

شیشه هنرستان منحنی

از این شیشه برای پیش بردن هنرستان مدرن شما یک قدم جلوتر استفاده می شود. با این، سبک های بی پایان یک گزینه هستند. معمولا، صاحبان خانه هایی که می خواهند سبک اصلی خانه خود را حفظ کنند، شیشه های منحنی را انتخاب می کنند. این نوع شیشه همچنین لمینیت، سفت شده و منعکس کننده گرما می باشد.

شیشه لمینت

آیا هواپیما است؟ این یک پرنده است؟ نه، شیشه لمینت است. این ابر مرد عینک است، این مجموعه ای است که از لایه های شیشه ای با یک ورق شیشه ای پلاستیکی تشکیل شده است که به عنوان یک چسب برای اتصال آنها عمل می کند. این شیشه را بسیار قوی می کند و انواع مختلفی از شیشه های چند لایه برای هر فاجعه ای وجود دارد، مانند:

شیشه لمینت مقاوم در برابر آتش:

آیا هنرستان شما خود به خود آتش می گیرد؟ خوب نگران نباشید؛ این شیشه لمینت مقاوم در برابر آتش حاوی حداقل یک لایه میانی است که به افزایش ناگهانی دما واکنش نشان می دهد و مقاومت در برابر آتش را به شیشه می دهد، از گسترش آتش جلوگیری می کند، آن را مهار می کند و به طور بالقوه شما را ایمن نگه می دارد.

شیشه لمینت مقاوم در برابر گلوله:

شیشه مقاوم در برابر گلوله بسیار متفاوت از شیشه معمولی خوب قدیمی است. از پلی کربنات تشکیل شده است. که در اصل پلاستیکی بسیار سخت است. پلی کربنات به عنوان چسب بین قطعات شیشه سخت استفاده می شود. لایه ای از شیشه سخت شده و پلی کربنات لمینت نامیده می شود. وقتی گلوله ای به شیشه برخورد می کند، انرژی ساطع شده از آن پخش می شود و چون تمام انرژی فقط به یک مکان برخورد نمی کند، می تواند به سرعت جذب شود و باعث می شود گلوله کند شود و اجازه عبور از آن را ندهد. شیشه شکسته می شود اما زیبایی پلی کربنات به این معنی است که از جدا شدن شیشه جلوگیری می کند.

شیشه چند لایه مقاوم در برابر حمله دستی:

اگر شخص دیوانه ای را می شناسید که مخالف هنرستان هاست و احساس می کند که باید تلاش کند و شیشه را بشکند، پس این یکی برای شماست. با تمایلات دفع کننده تبر، کلاغ، کلنگ و غیره، کمی ایمن تر شده اید، اما نه چندان ایمن، زیرا شیشه هر چقدر هم محکم باشد، اگر بارها و بارها در همان نقطه مورد اصابت قرار بگیرد، در نهایت جای خود را خواهد داد. با این حال، به شما زمان برای دویدن می دهد.

شیشه لمینت مقاوم در برابر انفجار:

این شیشه برای روزهای بدی است که در آن هنرستان ها به طور خودکار منفجر می شوند. این شیشه سعی می کند انفجار را مهار کند و سطح خطر را کاهش دهد. و همچنین هنرستان ها، معمولاً به دلایل واضح و در عین حال غم انگیز برای ساختمان های پرخطر مانند ساختمان های نظامی استفاده می شود.

شیشه هنرستان مات

اگر به دنبال زیبایی و همچنین حریم خصوصی هستید، جفت روح خود را پیدا کرده اید. شیشه مات – که به عنوان شیشه حکاکی نیز شناخته می شود – اگر حریم خصوصی شما مشکل است، می تواند در باغ شما استفاده شود، به عنوان مثال، اگر همسایگان وحشتناک یا ترافیک وحشتناک مشرف به باغ شما باشد، این شیشه به طور کلی توصیه می شود. این در تعدادی الگو و رنگ موجود است، بنابراین حریم خصوصی شما خوب به نظر می رسد، همچنین شگفت انگیز است زیرا می توان آن را در پوشش های مختلف حک کرد، بنابراین می توانید هر چیزی را که دوست دارید انتخاب کنید!

شیشه ساختمانی کم مصرف

PLANITHERM یک اصطلاح جدید است که به فناوری جدید شیشه ای اشاره دارد. از یک روکش فلزی استفاده می‌کند که گرمای رادیاتورها یا آتش‌سوزی‌های خانه شما را به داخل باغ منعکس می‌کند، به جای اینکه اجازه دهد از پنجره‌ها عبور کند. این کار را در حالی انجام می دهد که به طور همزمان اجازه می دهد گرما و انرژی نور آزاد از شیشه عبور کند. بنابراین به طور خلاصه، شما پول زیادی در قبض انرژی صرفه جویی می کنید و همه ما عاشق یک معامله خوب هستیم.

کافه های گرجی

اگر خانه شما از قبل دارای پنجره هایی به سبک گرجی است، مطمئناً می خواهید هنرستان شما با زیبایی شناسی مطابقت داشته باشد.
If you have any thoughts concerning where and how to use صنایع شیشه آگاهی گلس, you can speak to us at the webpage.
انجام این کار، با این حال، گران تر از انواع دیگر شیشه ذکر شده است. این به دلیل زمان و نوع مواد مورد استفاده برای ساخت آنها است، اما به نظر می رسد ارزش قیمت آنها را دارند زیرا آنها فقط زرق و برق دار هستند و به هنرستان شما حسی قدیمی اما مدرن می بخشند، اگر منطقی باشد.