چالش شرکت‌های صنعت شیشه، به‌ویژه آن‌هایی که منابع و توان مالی قابل‌توجهی دارند، متمایز ساختن خود از طریق توسعه و معرفی فرصت‌های سود جدید برای مشتریانشان است، کاری که می‌تواند با برآوردن نیازهای صنایعی که ما نیز در آن خدمت می‌کنیم، انجام شود. به عنوان پیش بینی روندها و تقاضاهای آینده.

ما در حال حاضر شاهد تکامل پوشش‌ها، فیلم‌ها، پلیمرها، شیمی و الگوهای شیشه‌ای جدید هستیم. اما این چالش شامل مشتریان ما نیز می شود که در حال ایجاد برنامه های جدید برای ایجاد ارزش و تقاضای بیشتر برای شیشه از سوی مصرف کننده نهایی هستند.

این سبک رقابت مستلزم بازتعریف استراتژی برای استفاده حداکثری از یک فرصت به جای افزایش سهم یا اندازه بازار است.

برای به دست آوردن سهم نامتناسب از سود بالقوه، کسب و کار باید دارای مجموعه ای متنوع از شایستگی ها باشد. کسانی که می گویند “این طور است” هرگز آینده ای نخواهند داشت زیرا آنچه شما را به “اینجا” رساند، شما را به “آنجا” نخواهد رساند. و از آنجایی که افراد فقط زمانی تغییر می کنند که مجبور باشند، ذهن آنها، مانند چتر نجات، تنها زمانی کار می کند که باز باشند.

به همین دلیل، توجه مدیریت باید از عملیات روزمره به مسیری متفاوت گسترش یابد. مدیران قاطع نباید در سیاست‌ها و رویه‌هایی مدفون شوند که مانع استفاده از استعدادهای خلاقانه‌شان برای رسیدگی به فرصت‌ها شود.

در حالی که نوآوری می تواند سرعت را تسریع کند، فقط تا حدی می تواند جهت را تعیین کند. فناوری باید مهار شود.
If you adored this short article and you would such as to receive more details relating to https://agahiglass.com/ kindly see our own web site.
هرگز جایگزینی برای رهبری نخواهد بود که عمل را به لفاظی ترجیح می دهد. کمیاب ترین منبع از همه زمان است. وسوسه این است که ساعت را تنظیم مجدد کنیم، اما نمی توانیم. طبیعت نگهدارنده زمان است و برنده شدن بیشتر به میل و تلاش خلاصه می شود تا مهارت و تجربه.

صرفاً تغییر ساختار مدل کسب‌وکار فعلی نمی‌تواند این فناوری‌های مبتنی بر مصرف‌کننده را مدیریت کند و همچنین نمی‌تواند تحت تأثیر حکم اداری قرار گیرد. آینده نگری باید با اجرای میدانی تطبیق داده شود. در حالی که ریسک ها زیاد است، سلامت مالی یک شرکت به نقش آن در ایجاد بازارهای فردا بستگی دارد.

از آنجایی که مصرف کنندگان فاقد چنین آینده نگری هستند، این وظیفه جمعی ما خواهد بود که مردم را به آینده هدایت کنیم. بیست سال پیش، تعداد کمی از مصرف کنندگان تلفن های همراه، دسترسی به اینترنت، سیستم های موقعیت یابی جهانی یا آی پاد را درخواست می کردند. این امر با این واقعیت بزرگ‌تر می‌شود که افراد عادی امروزی به اطلاعات بیشتری در مورد بلک بری یا سایر تلفن‌های هوشمند خود نسبت به آنچه در کل جهان فقط 40 سال پیش وجود داشت، دسترسی دارند.

اگر از سختی‌های کسب‌وکار روزانه عقب نشینی کنیم و از دور نگاهی بیندازیم، می‌توانیم شاهد مرحله بارداری صنعت جدیدی باشیم که در صنعت شیشه‌سازی سنتی متولد شده است. تولیدکنندگان خلاق شیشه با تلاش برای متمایز کردن خود نه تنها از سایر تامین کنندگان داخلی، بلکه برای محافظت از خود در برابر واردات کالاهای ارزان قیمت، این تولد دوباره را پیشروی می کنند.

در گذشته، محصولات شیشه ای صرفاً یک آیتم “دید از طریق” بودند. اکنون شیشه در حال تبدیل شدن هرچه بیشتر به زندگی ما است. این ماده قابل توجه، با ترکیبی باورنکردنی از عملکرد، زیبایی و استحکام، زندگی معاصر را غنی می کند و ما خوش شانس هستیم که جوهر اصلی کسب و کار ما نوآوری های بسیاری را در اختیار دارد.

در عصر آینده که تعداد بی شماری از محصولات جدید وجود دارد، این نوآوری ها هم ویژگی و هم جهت گیری عملکردی خواهند داشت. در نتیجه بازاریابی این محصولات بیشتر بر روی خواسته‌های مشتری نهایی متمرکز خواهد بود تا ماهیت رقابتی نمایندگان خرید. این مدل کسب‌وکار را به مدلی تغییر می‌دهد که حاشیه سود متناسب با خلاقیت، دانش و جاه‌طلبی پرسنل بازاریابی و فروش باشد تا ساختار سنتی به اضافه هزینه. این، در اصل، زمین بازی جدید امروز است.

این وضعیت همچنین ممکن است یک مزیت رقابتی برای شیشه‌سازان بزرگ جهانی ایجاد کند، حتی اگر شاهد افزایش بازیگران منطقه‌ای باشیم. در حالی که اندازه به تنهایی مزیت پایدار ایجاد نمی کند، منابع مالی لازم را برای پرورش و توسعه فناوری های جدید فراهم می کند. همچنین اهرم عملیاتی، استقامت و حضور جهانی را برای عرضه آنها به بازار فراهم می کند. در عین حال، این می تواند یک شمشیر دولبه باشد: سازمان های بزرگ و بوروکراتیک که با بازار هماهنگ نیستند، تمایل دارند تعادل صحیح بین تحقیقات و توانایی تولید را از دست بدهند. و در حالی که ممکن است شرکت‌های کوچک از عهده انجام تحقیقات فناوری برآیند، شرکت‌های بزرگ باید در مورد جهت‌گیری فناوری و همچنین حفاظت از مالکیت معنوی خود تصمیم بگیرند.